zpt na vodn strnku
Florbalový tým dětí z Ostravy – Poruby

Turnaje 5.10.2019

Ahoj škorpíci,

máme za sebou víkend plný florbalu v jeden den a jeden čas jsme hráli jak starší žáky tak elévky. Co se týká elévků, tak tady to bylo  pěkné představení zakončené krásným druhým místem. Vzhledem k odvedenému výkonu tróóóšku mrzí, že jsme skončili ,,až“ druzí, ale vyhrává ten kdo dá více gólů,že?

Na druhou stranu proč si stěžovat, když se to srovná s minulou sezónou tak je to pecka.

To naše nově přihlášená kategorie ,,starších žáků“ tak ta je opravdu velkým překvapením. Přesto, že nám vlastně chybí starší ročník v této kategorii a to 2005 // jelikož ty na které jsme spoléhali se nám na to slušně řečeno vykašlali.// (Omlouvám se, ale ještě ně to nepustilo.) Tak ti nám dělají radost. Sice máme spoustu jizev na srdci jelikož a protože stále na jeden vstřelený gól je spousta neproměněných 100% tutovek, ale po dvou odehraných turnajích máme dvě výhry a dvě prohry.

Je to zatím moc dobré a doufám, že až začneme trefovat ,,zařízení“ přesněji a častěji tak se moje cesta do lázní jistě o nějaký ten rok oddálí. Tady bych si znovu dovolil apelovat na kluky a holka tohoto ročníku neseďte doma nebo na lavičkách svých týmu a pojďte hrát k nám. U nás hrají všichni.

Jenom si nemůžu pomoct… jako velkou skvrnu na sobotním turnaji vidím a doufám, že nejenom já chování mladých trenérů od ,,Tigers Poruba“ kopání do mantinelu mluvnické cvičení na adresu všech okolo bylo opravdu hloupé. Vrcholem všeho bylo žalování na nás a dětinské zapisování do zápisu. Kluci si všimli, že místo chlapa ,, Mě“ tentokrát trenérsky vedla náš tým ,,žena“ Markéta. Oběma mladým pánům bych těl pogratulovat k vynikajícím rozeznávacím schopnostem. Jen si myslím, že neunést prohru a dělat si zbytečně zlou krev s týmem se kterým se třikrát v týdnu střídáme v tělocvičně je nerozumné. Za mě opravdu doufám, že dospělá část Tigesr Poruba jim to vysvětlí…

Vláďa

 

TOPlist