zpt na vodn strnku
Florbalový tým dětí z Ostravy – Poruby

Tréninky v prosinci

Ahoj Škorpíci,
začínáme trénovat, ale škola profesora Matějčka nebude letos již neotevře, tak musíme improvizovat.
Je třeba dodržovat zákony, ale pohyb je důležitý a florbal je naše láska a my chceme nám všem umožnit trénovat, co to půjde. Nebudu se rozepisovat o tom,co se musí ,to snad víme z televize všichni.
Budeme mít k dispozici halu sokolu Poruba úterý a čtvrtek 14:30 – 17:00 a tělocvičnu ve škole ve Vřesině(pokud se uvolní jiné hodiny,tak po nich skočíme).
Neznáme váš případný zájem, ale počítáme s ooobrovským zájmem. Proto nám nezbude nic jiného, než to po domluvě rozdělit. Jak? To se uvidí. Budeme se snažit všem vyjít maximálně vstříc.
Jen připomínám, že vy si platíte dva tréninky po hodině a půl za týden a že dlouhá léta od nás od klubu dostáváte dost hodin navíc. Připomínám to jen proto, že je nás dost a že s největší pravděpodobnosti nedostanete tolik hodin, na které jste zvyklý. O peníze za zaplacené příspěvky se bát nemusíte. Budou posunuty a o to méně zaplatíte později nebo budou převedeny na další akce klubu. (soustředění, ozdravný pobyt, atd.)
Rozvoz stále platí , kdo má zájem ať se mi ozve a domluví si ho.
Důrazně apeluji na zdravý rozum a osobní zodpovědnost každého z vás. Pokud se necítím dobře, byl jsem v kontaktu s kýmkoliv s Covidem. Tak zůstaňte doma, nic vám neuteče…
Pokud budete mít jakýkoliv dotaz tak mi zavolejte, rád vám odpovím, pokud budu vědět.

 

TOPlist