zpt na vodn strnku
Florbalový tým dětí z Ostravy – Poruby

Soustředění 2020

Ahoj Škorpíci, Milí rodičové,

dnes se nám povedlo vyhrát turnaj elévů… konečně. A to přesto, že jsme nebyli v plné sestavě. Naše práce nese ovoce a je to vidět. Zatím jsme končili těsně před branami vítězství. Tento turnaj nebyl jednoduchý a nám se povedlo tentokrát prodat to, co jsme se naučili na tréninku. Je radost se dívat na skoky ve výkonnosti vašich dětí. A jsem přesvědčený, že i vy to musíte vidět a máte z toho radost.   Ne jen z výsledku, ale hlavně z předvedené hry i když vítězství je fajn, že?

Proto mě strašně mrzí a překvapuje, že stále častěji slyším z úst dětí i rodičů, že na ,,TOP AKCI“ našeho týmu což je soustředění děti nepošlete a radši je pošlete na nějaký jiný ,,TÁBOR“.

Já vždycky říkám, že jeden turnaj je za deset tréninku a soustředění je za půl roku trénování. A věřte mi, je to pravda.

Doufám, že se pletu a vaše děti s námi pojedou, že nám nebudete skrečovat naší práci.

Na ostatní tábory výlety s babičkami bych já,kdybych měl dítě ve sportovním klubu,využil zbývajících šest týdnů prázdnin. Neberte to prosím na lehkou váhu a pomozte nám, pomozte vaším dětem, pomozte sami sobě.

Kdo to u nás má jako kroužek ,ať nám to prosím sdělí, abychom věděli ,kam a jak vést vaše děti…Jinými slovy nelze brát vážně toho, kdo vás nebere vážně. A to se vší úctou… Vláďa

 

TOPlist