zpt na vodn strnku
Florbalový tým dětí z Ostravy – Poruby

Prague Open Cup 4.1.2019 – 6.1.2019

Ahoj Škorpíci,

posíláme ještě pár informací k Praze

Jedeme v pátek   4.1.2019.

Sraz na nádraží    OSTRAVA-SVINOV 6:20 hod.

Každé dítě bude mít s sebou kufr na kolečkách s oblečením na 3 dny , na zádech baťůžek s kartičkou pojištěnce , velkou svačinou, pitím, dresem , štulpnama  a sálovkama (To jsou nejdůležitější věci, bez nich jste ztracení a neumíme vám pomoct. Bude to pro vás jenom výlet do Prahy, nezahrajete si…)

Jedeme z nádraží hned na halu a tam nebude čas lovit v kufru všechny potřebné věci ke hře. Prosím dres zabalit do igelitky ať se v baťůžku nepotká s řízkem.

V ruce ponese dítě florbalku pokud možno v obalu. Pokud nemáte, nevadí, šoupne se ke kamarádovi. V nošení se pak budou střídat. Kufr na kolečkách nebo jiná pojízdná taška je nutností. Děti si celý den věci ponesou samy! Na hotel se dostaneme až večer .

Předpokládaný návrat v neděli 6.1.2018

v 19:37 hod na Svinovském nádraží. Čas našeho návratu se může změnit, pokud se tak stane, budeme Vás v průběhu turnaje informovat

Ubytování máme zajištěno v hotelu TOP Hotel Praha ve třílůžkových pokojích.

O stravu a pitný režim je postaráno, ale malá tatranka do kapsy neuškodí.

Ve volném čase mezi zápasy máme naplánovánou HOP Arénu nebo třeba  hotelový  bazén ( nezapomenout plavky!!!) Uvidíme kolik toho stihnem a jestli nám zůstanou nějaké síly.  Nezapomeňte  prosím na kapesné. Doporučená částka je 500,-Kč (  je to cena na vstupenky na všechny volnočasové atrakce  a popřípadě turnajové triko – není nutností )

Po dobu turnaje máme za děti  plnou zodpovědnost, tudíž se od trenéra nehnou – jak se říká – ani na krok! Pokud má někdo z rodičů v plánu se na své dítě přijet podívat, tak samozřejmě může, ale děti zůstanou s námi, nebude umožněné, aby jste si děti brali někde mimo náš kolektiv

Hezký den, pohodové prožití zbytků svátků

Vláďa, Markéta a spol.

 

TOPlist