zpt na vodn strnku
Florbalový tým dětí z Ostravy – Poruby

Jarní prázdniny se Škorpíkama na chatě 2.2.2019 – 6.2.2019

 

Ahoj Škorpíci,

  V sobotu 2.2.2019 sraz před Fakultkou 7:30. Vyrážíme odehrát turnaj mladších žáků do Stonavy. Turnaj pořádáme, takže uvítáme jakoukoliv pomoc rodičů při chystání mantinelů, na časomíře nebo nám přijeďte jen fandit.

Po odehraném turnaji vyrážíme směr Jeseník.

Na chalupě již většina z vás byla. Je to chaloupka malá, ale díky tomu, že v okolí není civilizace, lze zde podniknout spoustu zajímavých aktivit.

Na pondělí či úterý máme domluvený přátelský zápas ve florbale s místním klubem Supíkovice. Jedná se o zápas elevů a mladších žáků. Zápas odehrajeme v Mikulovicích nebo v Jeseníku. Záleží kde bude zrovna volná hala. Halu objednává soupeř.

Po zápase  mohou děti relaxovat v nově vybodované sauně a lze využít i vířivku s teplotou vody 38oC. Pokud s návštěvou sauny u vašeho dítěte nesouhlasíte, prosím o upozornění předem !!!

Co s sebou: sportovní oblečení dle aktuálního počasí, hygienické potřeby,  dres , sálovky , florbalku, plavky, papuče (croksy)  , svačinu na nedělní dopoledne, kartičku pojištěnce nebo její kopií, pokud máte tak nerff pistoli, baterku nebo čelovku na noční hru.

Peřiny a ložní prádlo jsou k dispozici , kdo  chce spát ve svém, přibalte si  spacák.

Pokud bude sníh, můžete dětem přibalit boby či jiné sněhové vozítko :o)

Ve volném čase by jsme s dětmi navštívili lázně Jeseník, popřípadě výstavu veteránů, nebo místní bazén. Proto prosím dětem přibalte 200,- na různé vstupy do těchto zařízení. Děkujeme.

Pokud by se našla nějaká hodná maminka, co by nám upekla na snídani buchtu

Či jiný zákusek , budeme mooooc rádi a předem děkujeme.

Příjezd ve středu ve večerních hodinách ( přesný čas ještě upřesníme) .

V případě nejasností a dotazů prosím kontaktujte trenéra Vláďu tel. 733 820 620

Těšíme se na Vás  Vláďa a Kolektiv ,,Grand hotelu U Jahnů“. 😛 

 

TOPlist