zpt na vodn strnku
Florbalový tým dětí z Ostravy – Poruby

Divoká přestřelka

Ahoj škorpíci,

konečně zápas, který měl ten správný náboj. Relativně rychle jsme prohrávali 0:1 no, ale za chvíli jsme už vedli 2:1. Zápás se přeléval ze strany na stranu a v době, když jsem začali na palubovce vládnout jsme dostali dva goly po sobě a prohrávali jsme 3:2. Naštěstí nás to nezlomilo, opět se ukázalo naše velké srdce a dvěma přesně umístěnými střelami se opět přízeň štěstěny nahrnula na nás a my vedli 5:3. Opět se zdálo, že jsme pány na hřišti, ale hloupá chyby při rozehrávce nás stála gól. Byli jsme jak opaření a soupeř toho náležitě využil a těsně před koncem vedl 6:5. V tu chvíli se o nás pokoušel infarkt, protože vyloženými šancemi se to jen hemžilo a to na obou stranách. Beban napravil svoji chybu a asi dvě minuty před koncem srovnal na 6:6. Co se dělo ty poslední dvě minuty si přesně nevybavuji, ale kdyby padl gól a jedno nebo druhé mužstvo by vyhrálo, tak by to bylo fakt nespravedlivé. Konečná remíza je dle mého názoru s ohledem na průběh zápasu vítězstvím pro oba týmy. Za mě musím říct, že jsem opravdu spokojený s herním projevem našich mladých(Kuba, Tomáš Maty) a hlubokou poklonu skláním před našími kráskami ( Adélkou a Kajulou). Vláďa