zpt na vodn strnku
Florbalový tým dětí z Ostravy – Poruby

Brno Hummel Cup 20.6. – 23.6.2019

Ahoj Škorpíci, posíláme ještě pár informací k Brnu

 

Jedeme ve čtvrtek 8:43hod

Sraz na nádraží    OSTRAVA-SVINOV 8:15 hod.

Každé dítě bude mít s sebou kufr na kolečkách s oblečením na 4 dny , na zádech baťůžek s kartičkou pojištěnce , velkou svačinou, pitím, dresem , štulpnama  a sálovkama (To jsou nejdůležitější věci, bez nich jste ztracení a neumíme vám pomoct. Bude to pro vás jenom výlet do Brna, nezahrajete si…)

Jedeme z nádraží hned na halu a tam nebude čas lovit v kufru všechny potřebné věci ke hře. Prosím dres zabalit do igelitky ať se v baťůžku nepotká s řízkem.

V ruce ponese dítě florbalku pokud možno v obalu. Pokud nemáte, nevadí, šoupne se ke kamarádovi. V nošení se pak budou střídat. Kufr na kolečkách nebo jiná pojízdná taška je nutností. Děti si celý den věci ponesou samy! Na hotel se dostaneme asi až večer .

 

Předpokládaný návrat v neděli večer. O přesném čase Vás budem ještě informovat.

 

Ubytování máme zajištěno opět v hotelu BRNO.

O stravu a pitný režim je postaráno, ale malá tatranka do kapsy neuškodí.

Ve volném čase mezi zápasy máme naplánováno spoustu aktivit proto prosím  nezapomenout plavky!!! Uvidíme kolik toho stihnem a jestli nám zůstanou nějaké síly.  Nezapomeňte  prosím na kapesné. Doporučená částka je 500,-Kč (  je to cena na vstupenky na všechny volnočasové atrakce  a popřípadě turnajové triko – není nutností )

Hezký den

 

Vláďa, Markéta a spol.

 

 

TOPlist