zpt na vodn strnku
Florbalový tým dětí z Ostravy – Poruby

,,Bacha chata“, poslední informace k pobytu na chalupě

Ahoj Škorpíci

Sraz je 7:30 na parkovišti před Fakultkou. Nejdříve jedeme vyhrát zápas mladších žáků do Stonavy, pak vyrážíme směr Jeseník.

Každé dítě bude mít kartičku pojištěnce, svačinu na sobotní dopoledne, teplé oblečení ( první noc tam bude opravdu zima !!!), hygienické potřeby, plavky, ručník, papuče, dres ,štulpny a sálovky, florbalku, jestli máte tak Nerff pistoli s náboji, prostěradlo nebo další ručník do sauny. Pokud bude sníh  boby nebo saně či jiné sněhové vozítko, kapesné na zábavné ativity.

Pro děti máme připravený pestrý program.

Navštívíme bowlling, bazén a všechny wellnes služby v hotelu Praděd ve Zlatých Horách, vyzkoušíme ( pokud sněhové podmínky dovolí) snowtubing na Ramzové –  zábavná jízda na duši ve sněžném korytě , poprvé využijeme nově vybudovanou saunu na chalupě a hlavně v pondělí nás čeká přátelský zápas elevků a mladších žáků ve florbale s místním klubem Supíkovice.

Večer proběhne promítání . Na plátně trenér rozebere odehrané zápasy a pak u popcornu zkouknem nějakou pohádku.

Návrat plánujeme na středu ve večerních hodinách.

Kdo potřebuje si dítko vyzvednout dřív, tak nás prosím informujte předem na telefon

Vláďa 773 820 620 , Markéta 736 173 849

Na chajdě je špatný signál, tak prosíme o trpělivost. Někdy je lepší napsat zprávu přes WhatsApp .

Jak nás najdete? Chalupa nemá číslo popisné, jelikož je to rekreační objekt, do navigace zadejte Kolnovice 24 to jsou sousedi :o) Naše chaloupka má žlutou fasádu , vedle stojí stodola a k domu vede  dlouhá kamenitá příjezdová cesta . Venku bude pobíhat 20 hadrníků v čele s naší trenérskou velikostí :o)

Těšíme se na vás.

Vláďa a Markéta

 

TOPlist